| Ürün adı | Masoneilan SVI2 Dijital Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Sıcaklık Aralığı | Modele bağlı (ortak 18–113 °C) |
|---|---|
| Ayar noktası doğruluğu | ±2–3 °C |
| Basınç Değeri | 10–16 bar'a kadar (modele bağlı) |
| Gövde Malzemesi | Dökme demir, bronz, paslanmaz çelik |
| Bağlantılar | Flanşlı veya Dişli |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Vana Tipi | kontrol vanası |
| tip | 3620JP |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
|---|---|
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Özel Destek | OEM |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| İletişim | HART Protokolü |
| modeli | spirax sarco SP7-10, SP7-11 ve SP7-12 Akıllı valf EZ kontrol valfli konumlayıcılar |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |