| Koruma derecesi | IP 66 |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤ %0,1 |
| Yük empedansı | Max. Maks. 6.3 V (corresponding To 315 Ω At 20 MA) 6,3 V (20 MA'da 315 Ω |
| Model numarası | 3725 Pozisyoner |
| Konut | Poliftalamid (PPA) |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 3-15 psi |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Koruma derecesi | IP 66 |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤ %0,1 |
| Yük empedansı | Max. Maks. 6.3 V (corresponding To 315 Ω At 20 MA) 6,3 V (20 MA'da 315 Ω |
| Model numarası | 3725 Pozisyoner |
| Konut | Poliftalamid (PPA) |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| tip | 3582I |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Nominal akış katsayısı | 470 Maksimum CV Değeri |
|---|---|
| Valf Bağlantısı | ISO 5211 Doğrudan Montaj veya Adaptörlü VDI/VDE 3845 Montaj |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı veya Paslanmaz çelik |
| Vana hareket aralığı | 10 mm ila 100 mm |
| Sıfır noktası kayması | Maksimum Seyahat Değerinin %0,1'inden Az |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
| Media | Gas |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Hysteresis | ≤0.3 % |