| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| İsim | Masoneilan SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | Masoneilan |
| modeli | SVI3 |
| Ağırlık | 3.3kg |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Ürün Adı | Rotork IQ3 Elektrik Aktüatörlü ve IB Dişli Kutulu Çin Marka Büyük Çaplı Kelebek Vana |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Ürün Adı | ROTORK ROMpak Elektrik Aküatörleri Çinli Marka Kontrol Valf Üç Yolu Valf |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Tip | Tek Kişilik Küre Kontrol Vanası |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Basınç Değeri | Sınıf150~2500, PN16~420 |
| Bağlantı türü | Flanş, SW, BW |
| Flanş Tipi | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Güç | Pnömatik |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |
| Giriş sinyali | 3-15 psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 3-15 psi |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Tip | Pnömatik |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |