| Cihaz Sinyali | Supply 4-20 mA control signal. 4-20 mA kontrol sinyali sağlayın. 24 Vdc power suppl |
|---|---|
| Uygulama | Acil Kapatma |
| Pnömatik | Tek Oyunculuk |
| İletişim | HART Platformu |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila + 85 ° C (-40 ° F ila + 185 ° F) |
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
|---|---|
| Bağlantı | Flanşlı, Dişli, Kaynaklı |
| Medya | Buhar hava gazı |
| Körük Türü | paketleme kutusu çift sızdırmazlık, son derece toksik, derin soğutmalı medya için sızdırmazlık |
| Sürüş Modları | Pnömatik diyafram tipi, pnömatik piston tipi |
| Vana tipi | küresel vana |
|---|---|
| Adı | Flowserve küresel vanalar paslanmaz çelik vana AKH2 Koso EP800 serisi vana pozisyoner ile kontrol va |
| Modeli | AKH2A |
| Alt-Tip | astarlı |
| boyutları | DN 15 ila 350 NP ila 14 |
| ad | Flowserve küresel vanalar paslanmaz çelik vana AKH5 kontrol vanası Koso PP800 serisi vana konumlandı |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| model | AKH5 |
| Alt Tipi | astarlı |
| Valf tipi | Küresel vana |
| İsim | Flowserve 520MD Dijital Konumlandırıcılı Çin Kontrol Vanası |
|---|---|
| Marka | akış hizmeti |
| modeli | 520MD |
| Malzemeler | alüminyum |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 mA |
| ad | Flowserve küresel vanalar AKH6 Azbil AVP300 kontrol vanası konumlandırıcılı Tamamen Çizgili Tank Dre |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| model | AKH6 Tamamen Astarlı Tank Tahliye |
| Alt Tipi | astarlı |
| Valf tipi | Küresel vana |
| ad | Flowserve için logix 420 dijital konumlayıcıya sahip kelebek l vanalar DURCO TX3 kontrol vanası |
|---|---|
| model | TX3 |
| Valf tipi | Kelebek vana |
| Alt Tipi | Üçlü Ofset |
| boyutları | DN 80 ila 1500 NPS 3 ila 60 |
| İsim | Neles ND9000 Akıllı Vana Kontrol Cihazı ile Çin Kontrol Vanası |
|---|---|
| modeli | ND9000 |
| Marka | Neles |
| Eylem | Çift veya tek etkili |
| Baskı uygulamak | 1.4-8bar |
| ad | Valtek-Beta konumlayıcılı Valtek Mark 200 glob kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | Valtek |
| model | Mark 200 |
| Valf tipi | Doğrusal Kontrol |
| Alt Tipi | Doğrusal Küre / Açı |
| Ürün Adı | PeckMony Çok Turnlu Elektrikli Aktüatör Serisi ile Çin Elektrik Kontrol Vanası Su Arıtma ve Petrol v |
|---|---|
| Marka | Peckony |
| Model | PWMON |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |