| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Temel hata | ±1% |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Bağlantılar | flanşlı |
|---|---|
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| nominal çap | DN15~DN600 |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| ad | Flowserve küresel vanalar 3200MD kontrol vanası konumlandırıcılı Trunnball DL kontrol vanası |
|---|---|
| Valf tipi | Küresel vana |
| model | Kriyojenik Küresel Vana |
| Marka | Valbart |
| Alt Tipi | Trunnion-Monteli |
| Ürün adı | Pozisyonerli samson kontrol vanası 3766,3767 3241/3375 Elektrikli Kontrol Vanalı valf konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3767 3766 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| İsim | Çin Samson 3730-1 Elektro Pnömatik Konumlandırıcı ile Kontrol Vanası 67CFR Filtreleme Basıncı Düşürü |
|---|---|
| modeli | 3730-1 |
| Tip | Elektro Pnömatik Konumlandırıcı |
| Marka | Samson |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
| Ürün Adı | Stoklu Samson 3730 3731 Vana Konumlayıcılı ve 3963 Solenoid Vanalı Çin Üretimi Pnömatik Kontrollü Kü |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3730 3731 Vana Konumlayıcı |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |
| Ürün adı | 3256 pnömatik Kontrol Globe vana NPS ½ - NPS 12 DVC FISHER DVC6200 dijital vana konumlandırıcı ile v |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3256 pnömatik Kontrol |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel vana |
| Ürün adı | Basınç Kontrol Vanası Akıllı Konumlandırıcı için Samson Dijital Valf Konumlandırıcısı 3725 |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3725 |
| Büyük | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 3251 kontrol vanası ve 3271/3277 |
| Özel Destek | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |