| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Giriş sinyali | Kararlı kontrol için 4-20mA DC elektrik sinyali |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 0,2-1,0 bar oransal pnömatik sinyal |
| Montaj Tipi | Esnek doğrudan veya braket montaj seçenekleri |
| Çalışma Sıcaklığı | Zorlu endüstriyel kullanım için -20°C ila +60°C |
| Ürün adı | Daha düşük işletme maliyetleri için düşük hava kaybı |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Ürün adı | Orijinal çiçeklik konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok sayıda stoklu pnömatik dijital valf konumland |
|---|---|
| modeli | SA/CL |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | Orijinal Frowserve Pozisyoner UAS LOGIX 3200 MD Pnömatik Dijital Valf Konumlandırıcı Çok fazla stok |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Ürün Adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Marka adı | Samson |
|---|---|
| Model numarası | 3241 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Medya | gaz |
| Boyut | 1/2" ila 12" |
| Ürün adı | samson Kontrol Vanaları 3277 Pnömatik Aktüatörlü 3241 küresel vana ve 3725 konumlandırıcı 4708 regül |
|---|---|
| modeli | 3241 |
| Basınç derecesi | Sınıf 125 ila Sınıf 300 |
| Marka | Samson |
| beslemek | PNÖMATİK |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |
| Ürün adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |