| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Vana Tipi | vana konumlayıcı |
|---|---|
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Baskı uygulamak | 1,4 ila 7 bar (20 ila 105 psi) |
| Karakteristik sapma | % ≤ 1 |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | Pnömatik |
| Özel Destek | OEM |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Tip | 4763 Elektropneumatik konumlandırıcı |
|---|---|
| Kontrollü Değişken (Seyahat Aralığı) | 7.5 ila 60 mm, kol uzantısı: 7.5 ila 90 mm |
| Kullanım | Kısıtlama Hizmeti |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 Ma; 0 ila 20 Ma; 1 ila 5 Ma |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Karakteristik sapma | % ≤ 1 |
| Baskı uygulamak | 1,4 ila 7 bar (20 ila 105 psi) |
| Tip | Çok Katmanlı Kovanlı Yüksek Basınç Diferansiyel Kontrol Vanası |
|---|---|
| Bağlantı türü | Flanş, Soket Kaynağı, Alın Kaynağı |
| Flanş Tipi | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Flanş Standardı | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Bağlantı Boyutu | SW 32~80mm, Siyah Beyaz 65~600mm |