| Çalışma sıcaklığı | -52 ila 85 ° C (-62 ila 185 ° F) |
|---|---|
| Akım sinyal çıkışı | 4 - 20 Ma |
| İletişim protokolü | HART protokolü |
| Güç kaynağı aralığı | 12.5 ila 40 VDC (tipik olarak 24 VDC) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Hava besleme baskısı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Özellik | SIL 2 onaylı cihaz |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Hava besleme baskısı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Muhafaza koruması | IP66 |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Ürün adı | Samson 3241 Pnömatik kontrol vanası Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3222 serisi |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Boyutu | DN 15 ila DN 50 G ½ ila G 1 |
| İsim | Fishers DVC6200 ET Kontrol Vanası için Konumlandırıcı, 667 pnömatik aktüatörlü 67CFR filtre regülatö |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı Modeli | DVC6200 |
| Vana konumlandırıcı markası | Balıkçılar |
| Çıkış basıncı | 1/4 NPT dahili |
| Enstrüman gücü | 10 mA'da 11 ila 30 VDC |