| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-70 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 set |
| Marka adı | Flowserve |
| Gövde tipi | 3/4"(20A)-8"(200A), 2"(50A)-6"(150A), 1/2"(15A)-12"(400A) |
|---|---|
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600 JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+300°C, -196~+538°C |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, A105, F11, F22, SUS316 vb. |
| Malzemeler | SCS14A/CF8M, SCS24, SUS316, SUS316+Stellit, A105, SUS316+Stellit |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 140 ila 700 kPa |
| İletişim sistemi | Yalnızca HART6 iletişimi |
| Kesinlik | ±%1,0 FS |
| Ortam Sıcaklığı | -40 ila +80°C |
| Tedarik gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
|---|---|
| Elektrik bağlantıları | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Çıkış aralığı | 0-7 çubuk (0- 100 psi) |
| Tedarik baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Pnömatik bağlantılar | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı/Döner ve doğrusal |
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Koruma | IP66 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Ürün adı | 0.082 nm³/s @ 4.1 bar (0.048 SCFM @ 60 psi) |
|---|---|
| Hassasiyet | ≤ % 0.25 |
| İletişim | Hart 6 ve 7 |
| Çıktı hava kapasitesi | 20.8 nm³/s @ 4.1 bar (12.2 SCFM @ 60 psi) |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
| Oyunculuk türü | Tek / çift |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa (1,4 ila 7 bar) |
| Felç | 10 - 150 mm / 55 - 110° |
| Standart tip | -30 ila 85 °C (-22 ila 185 °F) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 140 ila 700 kPa |
| İletişim sistemi | Yalnızca HART6 iletişimi |
| Kesinlik | ±%1,0 FS |
| Ortam Sıcaklığı | -40 ila +80°C |