| Model numarası | SVI2 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 200 ° F (-50 ° C ila 93 ° C) |
| Göreceli nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Gövde tipi | Döküm Gövdeli Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 3" (80A) ~ 60" (1500A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~900, JIS 5K~63K |
| Akışkan sıcaklık | -45°C ~ +600°C |
| Bağlantılar | Gofret tipi, Gofret tipi |
| Vana boyutu | DN 25 ila 250 NPS 1 ila 10 |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Anma Basıncı | PN 10 ila PN 40 CL 150 ve 300 |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Orta Sıcaklık Aralığı | –100 ila +400 ° C –148 ila +752 ° F |
| Bağlantı | 3/4 |
|---|---|
| Sertifika | CCC |
| Ürün adı | Fisher 2625 Serisi Hacim Artırıcılar |
| Valf tipi | Cilt güçlendiricileri |
| Packaging Details | 10X20X20 Cm |
| Bağlantı türü | Flanşlı uç tasarımı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -17°C ila +230°C |
| Basınç Değeri | PN16 PN20 PN25 PN40 PN50 PN63 PN100 PN110 Sınıf150 300 600 |
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN15 ila DN600 1/2" ila 24" |
| Flanş standartları | ASME B16.5 JIS B2201 HG/T 20592 20615 JB/T 79,1 79,2 GB/T 9112 |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Onaylar | Hart, Profibus-Pa ve Foundation Fieldbus Networks için kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |