| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Model numarası | SRD991 |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Model numarası | 3582i |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Veri Arayüzü | kablolu |