| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı konumlayıcı ytc 3300 serisi konumlandırıcılı elektrikli kontrol vanası pnömatik ko |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Modeli | YT-3300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Bağlantılar | flanşlı |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Titreşim direnci | EN 837-1'e göre |
|---|---|
| Sıcaklıklar | -10°C ila 200°C (14°F ila 392°F) |
| Matria L | Alaşımlı çelik |
| Standart | API600 ASME B16.34 |
| Versiyon | din |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±% 1 |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20 Ma |
| ad | Valtek-200 konumlandırıcılı Valtek Mark 200 dünya kontrol vanası ve vana için elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Marka | Valtek |
| model | Mark 200 |
| Valf tipi | Doğrusal Kontrol |
| Alt Tipi | Doğrusal Küre / Açı |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Güç | Pnömatik |
| Yapı | Kontrol |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| Ürün Adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| malzeme | Paslanmaz Çelik, Alüminyum |
| ortamın sıcaklığı | orta sıcaklık |
| Basınç | 0-10 Bar |
| Güç | Pnömatik |
| Model | IP8000/8100 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | SMC |
| Voltaj | AC / DC 220V, AC 380V, vb. |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |