| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Gövde tasarımı | Kısa Desen |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model | PPA800 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Karton |
| Teslim süresi | 2-3 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | 99 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Yağ sınıfı | 3 |
|---|---|
| Model numarası | ND9000 |
| Ev materyalleri | Alüminyum veya paslanmaz çelik |
| Ağırlık | 1.8kg-8.6kg |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |