| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | genel |
| Besleme Gücü | Döngüyle çalışan, 4-20 mA |
|---|---|
| histerisiz | < %0,5 |
| Supply pressure | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Hava kalitesi | Acc. Acc. to ISO 8573-1 ISO 8573-1'e göre |
| Koruma sınıfı | IP66. Nema 4x |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Hava tüketimi | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Ürün Adı | SVI2 21123121 konumlandırıcılı ve 87/88 aktüatörlü Masonelian 21000 Serisi Glob Vanalar |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |