| Sıcaklığa Etkisi | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Konut Malzemeleri | Poliftalamid (PPA) |
| Model numarası | 3725 |
| Duyarlılık | ≤ %0,1 |
| Koruma derecesi | IP66 |
| Model numarası | ND9000 |
|---|---|
| Yağ sınıfı | 3 |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kg -3,4 kg |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 Bar |
| Besleme Gücü | 4-20mA |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Model numarası | ND9000 |
|---|---|
| Yağ sınıfı | 3 |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤ %0,1 |
| histerezis | % ≤ 0,3 |
| Konut Malzemeleri | Poliftalamid (PPA) |
| Sıcaklığa Etkisi | ≤0.15 %/10 K |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | DVC2000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Ürün Adı | Çin Pnömatik Kontrol Valfi Valf Denetleyicisi Fisher DVC6205+DVC6215 Uzaktan Seyahat Sensörü Bölünmü |
|---|---|
| Marka | Fisher Emerson |
| Model | Fisher DVC6205+DVC6215 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |