| Kesme Boyutları | 3 ”ila 24” (80 ila 600 mm) |
|---|---|
| Boru boyutları | 3 ”ila 48” (80 ila 1200 mm) |
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar | Flanşlı: ANSI 150 - 2500 UNI -DIN 10-400; Kaynaklı: BW |
| Gövde malzemeleri | karbon çeliği; krom moli |
| Aktüatörler | Model 87/88 Çokbreli Diyafram; Model 37/38 Bahar Diyaframı; silindir |
| Tip | Üçlü ofset kelebek valfi |
|---|---|
| Boyut | 3" ~ 120" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks çelik |
| Conta Halkası Yapısı | Metal grafit, metal PTFE, metal halka |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
|---|---|
| Model numarası | 3582i |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | 3582i |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Kesinlik | %0,025 Tam Ölçek |
|---|---|
| Çıkış kararlılığı | Saat Başına Çıkış Okumasının ±%0,01'i |
| İletişim arayüzü | HART, FoxCom, RS-232, RS-485 |
| Görüntülemek | LCD Ekran, 2 Satır X 16 Karakter |
| Ağırlık | Approx. yaklaşık 300g 300 gram |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
|---|---|
| Mühür koruması | IP68 |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Gövde malzemeleri | Karbon çelik |
|---|---|
| çalışma aralığı | -10 ila +114 % |
| Anma seyahati | 7,5/15/30 |
| Model numarası | TS800 |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Standart çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C, istek üzerine özel aralık mevcuttur |
|---|---|
| Çalışma basıncı | 3-7 bar, 10 bar'a kadar tasarım basıncı |
| Muhafaza Malzemesi Seçeneği 1 | Boyalı RAL 7001 alüminyum |
| Muhafaza Malzemesi Seçeneği 2 | Paslanmaz çelik 316 |
| Pilot Sinyal Bağlantısı | ND 1/4" |