| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 SIS Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | Wiredz |
| Giriş sinyali | Elektrik, Pnömatik |
| Pozisyon Kontrolü | Açma/kapama, modülasyon, kontrol, izleme, kısmi inme testi |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Alan Sınıflandırması | Alan Sınıflandırması |
| Besleme Gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 serisi dijital valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Tip | Pnömatik diyafram aktüatörü |
|---|---|
| İşletme baskısı | 3.0 - 4.2 Bar /44 - 60 psi |
| Çıkış | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Seri | VD - Doğrusal tek oyunculuk |
| Sıcaklık aralığı | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Kırpma Stili | Delinmiş Delikli Kafes Fişi |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN15 ila DN400 (1/2" ila 16") |
| Yüksek Basınç Boyutu | DN25 ila DN200 (1" ila 8") |
| Akış özelliği | doğrusal veya eşit yüzde |
| Aktüatör Tipi | Pnömatik diyafram aktüatörü |
| tip | PD DVC6200 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART 4-20 mA |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Ürün adı | Rosement 248 644 3144 Stoklu Sıcaklık Transmitteri |
|---|---|
| modeli | 248 644 3144 |
| Basınç derecesi | Sınıf 125 ila Sınıf 300 |
| Marka | KUŞBURNU |
| beslemek | PNÖMATİK |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |