| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Max Pressure | 100PSI |
|---|---|
| External parts | Stainless Steel 1.4571 And 1.4301 |
| Ex | Ex Ia IIC T4 |
| Weight | 2kg |
| Model Number | 3800sa |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Eylem | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
|---|---|
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Sapma | ≤ %0,5 |
| Çalışma sıcaklığı | −40 ila 85 °C |
| Hava bağlantıları | 1⁄4 " NPT Kadın |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| Temel hata | ≤ ±% 1 |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Sıcaklık | -30°C~+70°C (Standart) |
| Hava kaynaklı basınç | 0.2~0.8MPa |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
| Montaj Yönü | Herhangi bir konum (dik durumdayken en iyi performans) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |