| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Model numarası | DVC6200 |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body material | Brass |
| Besleme Gücü | Döngüyle çalışan, 4-20 mA |
|---|---|
| histerisiz | < %0,5 |
| Baskı uygulamak | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Hava kalitesi | Acc. Acc. to ISO 8573-1 ISO 8573-1'e göre |
| Koruma sınıfı | IP66. Nema 4x |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |