| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Sıcaklık aralığı | −196 ila 400°C |
| Uygulama | Düşük Emisyon Bezi Paketleme |
| nominal çap | DN15~DN600 |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Tedarik medyası | Aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
|---|---|
| Perm. çalışma gerilimi | 9 ila 32 V DC, veri yolu hattı üzerinden güç kaynağı |
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -40 ila +80 °C, metal kablo rakorlu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Teşhis | Evet |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Sertifikalar | ATEX, CUTR |
|---|---|
| Teşhis(Fisher 377) | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSIG |
| Montaj Tipi | Aktüatör montajı |
| Tip | V Tipi kontrol küresel vana |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Yüz yüze | ISA S75.04 (ANSI Sınıfı 150~600) |
| Conta Yüz Tipi | WF, WJ, RF, RTJ, FF |