| İletişim protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Medya tedariki | Hava veya Doğal Gaz |
| Gövde tipi | Üst ve Alt Kılavuzlu Çift Oturmalı Glob Vanalar |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 520C için 1-1/4" (25A) - 14" (350A); 530C için 3/4" (20A) - 8" (200A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -196°C ila +538°C |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı |
| Tam delikli boyut | 1 1/2" (40A) ~ 12" (300A) |
|---|---|
| Azaltılmış delik boyutu | 6" *4" ~ 12" *10" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -20 ~ +200°C |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS14A/CF8M |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Model numarası | SVI1000 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim Platformu | HART |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Duyarlılık | ≤ %0,25 |
| Ürün | pozisyoner |
| İletişim | HART® |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Kalan Parçalar | 300 Serisi Paslanmaz Çelik, Nitronic 60 |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Sıcaklık aralığı | 0-200 Derece Fahrenheit |
| Versiyon | ANSİ |