| Ürün | pozisyoner |
|---|---|
| evrensel tasarım | Doğrusal veya Döner Uygulamalar |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX / FM / CSA / IEC İçsel |
| Boyamak | Gri Poliüretan (ISO 12944-2'ye göre kategori C4) |
| Kasa/Kapak | Alüminyum ASTM 360 |
| Uzak konum sensörü | 1 kOhm |
|---|---|
| Ürün | pozisyoner |
| Çevre sıcaklığı sınırları | -50°C ila 85°C (-58°F ila 185°F) |
| Güç kaynağı | 4-20mA'dan alınmıştır |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Veri arayüzü | kablolu |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Köken |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, Inmetro, Nepsi, Tiis, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir yıl |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| Felç | 10~150mm(Doğrusal tip), 0~900(Döner tip) |
| Tedarik baskısı | 0,14-0,7MPa(1,4-7bar) |
| Hava bağlantısı | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| gösterge bağlantısı | PT1/8, NPT1/8 |
| Ürün adı | küresel vana KOSO pnömatik vanalar 310K on-off servis için 6300RC, 6500RA, 7300RB aktüatör, sıvı, ga |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | 310K |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| delik | DN 4.0 |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,1 |
| Koruma derecesi | IP 54 |