| İletişim protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Ürün adı | Yüksek kapasiteli, yüksek hassasiyetli dijital pnömatik valf denetleyicili IMI STI akıllı konumlayıc |
|---|---|
| Marka | IMI |
| modeli | CYBE |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç regülatörleri |
| Product Name | Original flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatic digital valve positioner with lot of stock |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperature of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 to 55°C (-4 to 122°F) |
| Histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Ürün adı | Pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Valf için Akıllı Konum Göndericisi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| Ürün adı | Pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Valf için Akıllı Konum Göndericisi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |