| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3730 |
| Büyük | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Tip | PLC Ethercat Kuplör Modülü |
|---|---|
| Paketi | % 100 orijinal paket |
| Çalışma voltajı | 220 V |
| G/Ç numarası | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
| İletişim arayüzü | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O Bağlantısı, CAN Bus, DeviceNet, EtherCAT, RS485 |
| Tedarik baskısı | Beta 5: 1,4-7 bar (20-100 psi) /Beta 7: 1,4-10 bar (20-150 psi) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | Standart: -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| İletişim | HART 5/7, FF Foundation Fieldbus (İsteğe bağlı) |
| Uygulama endüstrisi | Petrol ve Gaz, Kimya, Enerji Endüstrisi Vana Kontrolü |
| Giriş Koruması (IP) | IP66/67 (Toza/Suya Dayanıklı) |
| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Köken |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, Inmetro, Nepsi, Tiis, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir yıl |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Orta Basınç |
| Güç | PNÖMATİK |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| customized support | OEM |
|---|---|
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Input Signal | Electric |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Cardboard box + protection | Air, Non Corrosive Gas |