| İletişim arayüzü | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Güç kaynağı | 4V DC, 120V AC veya 240V AC |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| ekran | Mevcut Konumu, Güç Durumunu ve Diğer Bilgileri Görüntüleyebilen LCD Ekran |
| Maksimum çıkış torku | 600 Nm |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| İletişim arayüzü | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Yükleme metodu | Braket veya Flanş Montajı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Teşhis sorusu | - Evet. |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Valf Boyutu | DN 15'ten DN 50'ye |
|---|---|
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,1 |
| Sıcaklıklar | -196 ° C ila 600 ° C (-321 ° F ila 1112 ° F) |
| Tip | Pnömatik diyafram aktüatörü |
|---|---|
| İşletme baskısı | 3.0 - 4.2 Bar /44 - 60 psi |
| Çıkış | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Seri | VD - Doğrusal tek oyunculuk |
| Sıcaklık aralığı | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Uygulama | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Titreşim direnci | EN 837-1'e göre |
| Vana Tipi | Diyafram valfi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 50 psi |