| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Özel Destek | OEM |
| Medya | Gaz, buhar, su |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Giriş sinyali | 3-15 psi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-60 ℃ |
| Bağlantı türü | Flanş, Diş, Soket |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Tip | Pnömatik |
| Nem Aralığı | %0 - %95 (yoğuşmasız) |
|---|---|
| İletişim arayüzü | HART, FoxCom, RS-232, RS-485 |
| Çıkış kararlılığı | Saat Başına Çıkış Okumasının ±%0,01'i |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Basınç Modülleri, Sıcaklık Sensörleri, Haberleşme Kabloları, PC Yazılımı |
| Pil ömrü | Approx. yaklaşık 20 Hours Continuous Use At 20 MA Output 20 MA Çıkışta 20 Sa |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
|---|---|
| Dijital iletişim arayüzü | Opsiyonel RS485 Modbus RTU veya FOUNDATION Fieldbus Arayüzü |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Çıkış sinyali | 4-20mA DC, HART Protokolü, Vb. |
| Yerel ekran | Mevcut Analog Giriş Değeri, Çıkış Değeri, Set Değeri ve Cihaz Durum Bilgilerini Görüntüleyebilen 4 h |
| Güç kaynağı | 12-42V DC Güç Kaynağı |
|---|---|
| Yerel ekran | Mevcut Analog Giriş Değeri, Çıkış Değeri, Set Değeri ve Cihaz Durum Bilgilerini Görüntüleyebilen 4 h |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Dijital iletişim arayüzü | Opsiyonel RS485 Modbus RTU veya FOUNDATION Fieldbus Arayüzü |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Güç kaynağı gerilimi | 24VDC veya 110-240VAC |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |