| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Model numarası | TZIDC-200 |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
| Protokol | HART |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Aralığı | 10-30V (Ex Ia) / 18-30V (Ex D) / 17V-30V |
| İletişim | 4-20mA döngüsü - HART İletişim ile güçlendirilir |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | Svi2 Ap-21123121 |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4~20 mADC |
| Ağırlık | 3.0kg ((basınç ölçer bloğu olmadan), 3.3kg ((basınç ölçer bloğu ile) |
| Model numarası | kgp 5000 |
| Pozisyon verici çıkışı | 4~20 mADC |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Protokol | HART |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Ürün Adı | Balıksr 3582i |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | Svi2 Ap-21123121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |