| Ürün adı | kontrol vanası Schischek serisi çift etkili elektrikli pnömatik aktüatör Damper ile çalışır |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| modeli | Schischek |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Ürün Adı | KOSO kontrol vanası 220C Küresel Vanalar, 6400RB, 6500RA,7300RB ile Pnömatik tip Aktüatör, YT-3300 v |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Model | 220C |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| Gövde tipi | Segmentli Küresel Vana (210C/220C/230C için) |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 210C:1"(25A)-12"(300A);220C:1"(25A)-18"(450A);230C:6"(150A)-24"(600A) |
| Akışkan sıcaklık | 210C/220C:-45~+500°C;230C:-45~+650°C |
| Bağlantılar | 210C:Goft tipi;220C:Flanşlı(RF);230C:Flanşlı(RF,RTJ) |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M vb. |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Bağlantı Tipi | Flanş Tipi, İçten Dişli, Kaynaklı |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Vana Tipi | Pnömatik |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Ürün adı | Vanessa Serisi 30.000 üzerinde tür, daha düşük valf ile sıkılık elde edilir nerede tercih edilen müh |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3260/3 - elektrik - DIN |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | Küresel Vana |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| 24424180 | Aktüatöre Monte Edilmiş |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Alan Sınıflandırması | Alan Sınıflandırması |
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
|---|---|
| Güç kaynağı gerilimi | 24VDC veya 110-240VAC |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |