| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| İletişim | HART Protokolü |
| Static destruction limit | 100 MA |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
| Deviation | ≤1 % |
| Direction of action | Reversible |
| Kalibrasyon | Hızlı, doğru tek düğme Quick-Cal |
|---|---|
| Tip | KÜRESEL VANALAR, Glob Vanalar |
| Güç | Pnömatik |
| Yapı | Açı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, OEM, ODM, OBM |
| Ürün adı | burket 8804 elektrikli döner aktüatörlü 2/2 yollu küresel vana |
|---|---|
| Marka | burket |
| Modeli | 8804 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Sıcaklık Aralığı | Modele bağlı (ortak 18–113 °C) |
|---|---|
| Ayar noktası doğruluğu | ±2–3 °C |
| Basınç Değeri | 10–16 bar'a kadar (modele bağlı) |
| Gövde Malzemesi | Dökme demir, bronz, paslanmaz çelik |
| Bağlantılar | Flanşlı veya Dişli |
| Tip | Üç Yollu Kontrol Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1" ~ 22" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 600 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Tip | açı kontrol valfi |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Vücut tarzı | Açı Tipi |
| Kaput Tipi | Standart tip, genişletilmiş tip |
| Adı | Flowserve kontrol vanası konumlandırıcı Logix 420 serisi Koso 521F kontrol vanalı dijital konumlandı |
|---|---|
| Marka | LOGIX |
| Modeli | Logix 420 |
| Alt-Tip | Dijital |
| Hava Kapasitesi | 20.8 Nm 3 / sa. 4 bar (12.2 SCFM @ 60 psi) |
| Ürün adı | YTC YT-2500 / YT-2501 / YT2550 serisi Düşük hava tüketim seviyesi ROTORK akıllı kontrol vanası konum |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Modeli | YT-2500 / YT-2501 / YT2550 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |