| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C |
| Ürün Adı | Çin astarlı düz seyahat kontrol valfi |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/PN25 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol vanası |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 101 psig |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Vücut Boyutu | 1" ila 36"(900A) |
|---|---|
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Ortam Sıcaklığı | -100°C ila 600°C |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Köken |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, Inmetro, Nepsi, Tiis, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir yıl |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standard Diagnostics; Standart Teşhis; Advanced Diagnostics Gelişmiş Teşhis< |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı Döner ve doğrusal |