| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Tip | Yüksek basınçlı açı kontrol valfi |
|---|---|
| 500A Tasarım | Üstten Kılavuzlu Tek Yataklı Dengesiz Fiş |
| 510A Tasarım | Çok Kademeli Fiş Basıncı Dengeli Trim |
| Aktüatör Uyumluluğu | Çok yaylı pnömatik aktüatörler |
| Başvuru | Yüksek sıcaklık, yüksek basınç, yüksek fark basınçlı sıvılar |
| Başvuru | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | orta sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, Arızaya Karşı Güvenli; Döner ve Doğrusal |
| Ürün adı | Rotork YTC akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı YT-3300 YT-3350 valf konumlandırıcı kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | YT-3300 YT-3350 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Pneumatics | Air or Sweet Natural Gas |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Connections (Supply and Actuator) | 1/2" NPT |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |