| Ürün adı | 67CFR Filtre Regülatörlü Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcılı Çin Pnömatik Dijital Kontrol Vanası |
|---|---|
| Marka | Balıkçı |
| Modeli | RSS |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| Tip | Flor Astarlı Tek Koltuklu Kontrol Vanası |
|---|---|
| Astar Malzemesi | F46 PFA |
| Sıcaklık Aralığı | -20~+120°C (F46); -40~+180°C (PFA) |
| Flanş Standardı | JB/T79.1 PN63 HG20592 |
| Bağlantı türü | Flanş RF FM |
| Bağlantılar | flanşlı |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Temel hata | ±1% |
| Sıcaklık aralığı | −196 ila 400°C |
| oyunculuk | Çift Oyunculuk veya Tek Oyunculuk |
|---|---|
| Geri bildirim | geri bildirimli veya geri bildirimsiz |
| İnme | strok aralığı |
| Ambalaj bilgileri | Fisher standart paketleme, Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Flanş Tipi, İçten Dişli, Kaynaklı |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Uygulama | Düşük Emisyon Bezi Paketleme |
| Ürün adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Tip | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| modeli | F9 |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Bağlantılar | flanşlı |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Güç | Pnömatik |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Protokol | HART |
|---|---|
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |