| Ürün adı | Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valf Konumlandırıcı ve Tissin TS300 TS305 Filtre Regülatörü i |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Tip | Körüklü Contalı Tekli Koltuk Kontrol Vanası |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ~ 8" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 1500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Tip | Körük Contalı Kovan Kontrol Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 12" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 1500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Yük empedansı | Max. Maks. 6.3 V (corresponding To 315 Ω At 20 MA) 6,3 V (20 MA'da 315 Ω |
|---|---|
| Model numarası | 3725 Pozisyoner |
| Koruma derecesi | IP 66 |
| Dış parçalar | Paslanmaz Çelik 1.4571 ve 1.4301 |
| Ağırlık | Approx. Yaklaşık. 0.5 Kg 0,5 kg |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| İletişim Protokolü | HART |
| Karar | ≤ %0,25 |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Model numarası | SVi1000 Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Koruma | IP66 ve NEMA 4X |
| Ağırlık | 2kg |
| Gerekli Uygunluk voltajı | 9 Vdc 20 MA'da; 11 Vdc 4 MA'da |
| Elektriksel bağlantı | Bir adet 1/2NPT dişi |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| medya sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Orta Sıcaklık |
| Baskı yapmak | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |