| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| Durum | Yeni |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Ağırlık | 1,8 kg -3,4 kg |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Teşhis | Hayır |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Çıkış sinyali | 0 ila 10 V, RB = 1 KΩ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Giriş sinyali | 0 ila 10 V, Ri = 20 KΩ · 0 ila 20 MA, Ri = 50 Ω |
| ortam | 0 ila 50 °C |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
| Model numarası | ND9000 |
|---|---|
| Yağ sınıfı | 3 |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| Model numarası | ND9000 |
|---|---|
| Yağ sınıfı | 3 |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı konumlandırıcı ytc 3300 serisi konumlayıcılı elektrikli kontrol vanası |
|---|---|
| model | YT-3300 |
| Marka | YTC |
| Giriş sinyali | 4 ila 20 mA DC |
| Baskı uygulamak | 0.14 ~ 0.7Mpa |
| Ürün adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Tork | 34 ~ 13500nm |
| Product name | Chinese Globe Control Valve with Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valve Positioner and Tissin TS300 TS305 Filter Regulator |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |