| Data Interface | Wired |
|---|---|
| Communication Platform | HART |
| Standard Model | -20 To +80° |
| Control Range | 0-100% |
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Boyut | 1 ”ila 12” (25 ila 300 mm) |
|---|---|
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar Flanged | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; Kaynaklı: BW veya SW |
| Basınç derecesi | API 6A 10k veya 15k, 1 "ila 6" boyutlarında |
| Gövde malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Aktüatörler | Model 51/52/53 Pnömatik Piston; Model 87/88 Çoklu yaylı diyafram; silindir |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
|---|---|
| Versiyon | ANSİ |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Kalan Parçalar | 300 Serisi Paslanmaz Çelik, Nitronic 60 |
| Gövde tipi | Eksantrik PARA-SEAL Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 3" (80A) ~ 24" (600A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -196°C ~ +500°C |
| Bağlantılar | Gofret tipi, Flanşlı (RF) |
| Operasyonel basınç aralığı | ANSI150 - 1500 |
|---|---|
| Güç | Pnömatik |
| Tekrarlanabilirlik | % 0.1 |
| Port Boyutu | 1/8" NPT'li |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Yüksek Sıcaklık modeli | 0 ila +100° |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
| Model numarası | 4763 |
| Valf Hareketi | 3.6 ila 300 mm |
| Kesinlik | ± %0,5 |
|---|---|
| İsim | Masoneilan SVI FF |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Uygunluk/Doğrusallık | ± %0,5 Tam Açıklık |
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |