| Model numarası | ST700 |
|---|---|
| Gelişmiş Ekran | Üç düğmeli programlama Almanca İspanyolca Rusca İtalyanca Türkçe Çince Japonca |
| Onaylar | FM CSA ATEX IECEx SAEx INMETRO NEPSI GOST MARINE |
| İletişim protokolleri | HART Sürüm 7 Dijital olarak Geliştirilmiş Alan Otoyolu |
| Temel Ekran | İki düğmeli programlama İngilizce ve Rusça |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Durum | Yeni |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Teşhis | - Evet. |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Garanti | 1 yıl |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
|---|---|
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Teşhis | Hayır |
| Model numarası | DVC6200 |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| histerezis | %0,2 |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Nominal Çap | 2,5"(63mm), 4"(100mm),6"(150mm) |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ %0,25 |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| istikrar | ≤ %0,4 |
| doğrusallık | +/-%1,25 |
| İletişim | HART® |
| Basınç aralığı | 5-100 psi (35-700 kPa), (0,35-7 bar) |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, PED, CUTR, ATEX |
| Giriş Basıncı Derecesi | 210 psi (1.5 MPa, 15 bar) maksimum |
| Bağlantı | 1/4 NPT |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ürün adı | Basınç Düşürücü Vana |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık Alüminyum: 3,5 kg (7,7 lbs) Paslanmaz Çelik: 8,6 kg (19 lbs |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Singapur |