| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
|---|---|
| Valf strok aralığı | Tipik olarak 20 mm, 40 mm, 60 mm veya 100 mm |
| Çıkış sinyali | Tipik olarak 4-20mA veya 0-10VDC |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Çalışma sıcaklığı | -196°C - 593°C |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Nominal baskı | PN16/PN25 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Kesinlik | %0,01 tam ölçek |
|---|---|
| sertifikalar | CE, CSA, FM, ATEX, IECEx, GOST-R |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Basınç Modülleri, Sıcaklık Sensörleri, Haberleşme Kabloları, PC Yazılımı |
| Güç kaynağı | 9V DC 4 X 1.5V AA Pil veya Şarj Edilebilir Pil |
| Çıkış çözünürlüğü | 0.001 MA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Beslenme hava basıncı | 140 ila 700 KPa |
| Giriş sinyali | 4-20mA DC |
| Kapalı sınıflandırma | JIS C0920 Su geçirmez, NEMA Tipi 4X,IP66 |
| Korozyon Koruması | KS |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Model numarası | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ 3582i |
|---|---|
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| Korozyon Koruması | KS |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
|---|---|
| Boyut | 1/4 NPT |
| Voltaj | 24VDC |
| Anma seyahati | 7,5/15/30 |
| Aktüatör Boyutu | 120/ 175/ 240/ 350/ 355/ 700/ 750 |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |