| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Özel Destek | OEM |
| Medya | Gaz, buhar, su |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Modeli | 500D VEKTÖR D Kırpma |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Seviye 40'a kadar çok kademeli basınç düşürücü trim |
| Malzemeler | SUS410SS, SUS630, SUS316, INCONEL |
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Menzillenebilirlik | 50:1 ~ 20:1 |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı Gerilim Koruması, Ters Polarite Koruması, Kısa Devre Koruması |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -10°C ila 55°C |
| Çıkış çözünürlüğü | 0.001 MA |
| Rampa İşlevi | Ayarlanabilir Süreli Kullanıcı Tanımlı Rampa Fonksiyonu |
| Kesinlik | %0,01 tam ölçek |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Model numarası | DVC6200 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Güç Kaynağı | Yerel |