| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
|---|---|
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
| Ağırlık | 2kg |
| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Orta Sıcaklık |
| Baskı yapmak | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Ürün Adı | KOSO EPA801 Akıllı Konumlandırıcı Electro Pnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Model | EPA801 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
|---|---|
| Sıcaklıklar | -196 ° C ila 600 ° C (-321 ° F ila 1112 ° F) |
| histerezis | <%0,3 |
| Aktüatör Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| Ürün türü | Valf konumu |
| Voltaj toleransı | ±% 10 |
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı Gerilim Koruması, Ters Polarite Koruması, Kısa Devre Koruması |
|---|---|
| programlanabilirlik | FoxCom veya PC Yazılımı ile Programlanabilir |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Basınç Modülleri, Sıcaklık Sensörleri, Haberleşme Kabloları, PC Yazılımı |
| Güç çıkışı | 24V DC Nominal, 20 MA Maks |
| Rampa İşlevi | Ayarlanabilir Süreli Kullanıcı Tanımlı Rampa Fonksiyonu |
| Product Name | Flowserve 520MD Digital Valve Positioner |
|---|---|
| Humidity | 0-100% Non-condensing |
| Voltage supply (maximum) | 30 VDC |
| Weight of valve positioner | 3.5 kg |
| Repeatability | < 0.25% |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Teşhis sorusu | Evet |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |