| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut | NPS1-20 |
| aktüatör | PNÖMATİK |
| Ambalaj bilgileri | Deniz ve hava sevkiyatı için Standart Ambalaj |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Temel hata | ±1% |
|---|---|
| Bağlantılar | flanşlı |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | GRW |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | F9 |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| product name | Flow control valve |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | F9 |
| Size | DN15 to DN100 |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Çıkış sinyali | 0-15psi |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
| Valf strok aralığı | Tipik olarak 20 mm, 40 mm, 60 mm veya 100 mm |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Çıkış sinyali | Tipik olarak 4-20mA veya 0-10VDC |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
|---|---|
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |