| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ürün adı | Basınç Düşürücü Vana |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık Alüminyum: 3,5 kg (7,7 lbs) Paslanmaz Çelik: 8,6 kg (19 lbs |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Singapur |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 3582i |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Görev döngüsü | %100 sürekli değerlendirme |
| Ekran tipi | LCD ekranı |
|---|---|
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0.05 ° C |
| İletişim arayüzü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Malzeme | Alüminyum, paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Son tarz | FNPT |
|---|---|
| Standartlar ve onaylar | ASTM A126 Sınıf B gövdesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | dökme demir |
| Durum | Yeni |
| Tedarik | Pnömatik Sistem |
|---|---|
| Basınç Aralığı | 0.01-0.8Mpa |
| Koruma | Toz geçirmez |
| Operasyon | Manuel Drenaj |
| Kesinlik | yüksek hassasiyetli kontrol |
| Tedarik | Pnömatik Sistem |
|---|---|
| Basınç Aralığı | 0.01-0.8Mpa |
| Koruma | Toz geçirmez |
| Operasyon | Manuel Drenaj |
| Kesinlik | yüksek hassasiyetli kontrol |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 ila 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |