| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±% 1 |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20 Ma |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±% 1 |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20 Ma |
| Adı | Flowserve muylulu mafsallı küresel vanalar VW1 kontrol valfı, 520MD + kontrol valfı konumlandırıcılı |
|---|---|
| Vana tipi | küresel vana |
| Modeli | VW1 |
| Marka | Valbart |
| Alt-Tip | Trunnion-Monteli |
| Bağlamak | Berbat |
|---|---|
| Titreşim direnci | EN 837-1'e göre |
| Sıcaklıklar | -10°C ila 200°C (14°F ila 392°F) |
| Vücut sitili | Açı |
| Standart | API600 ASME B16.34 |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |
| Bağlantı türü | Alın Kaynaklı, Flanşlı |
|---|---|
| Akış Yolu | Düşük basınç düşüşüne sahip S şekilli akış yolu |
| Akış Aralığı | 50:1 yüksek aralık |
| Akış özelliği | GB/T 4213-2008 standardıyla uyumlu |
| Kontrol doğruluğu | Histerezis ve temel hata ≤%1,5 konumlayıcıyla |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Alüminyum |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | 0-10 bar |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün adı | Orijinal Frowserve Pozisyoner UAS LOGIX 3200 MD Pnömatik Dijital Valf Konumlandırıcı Çok fazla stok |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Uygulama | Düşük Emisyon Bezi Paketleme |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | −196 ila 400°C |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Vana Tipi | Kontrol vanası |