| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Güç | Hidrolik |
| Measuring Cell | 400 Mbar...10 Bar (6 Psi...150psi) |
|---|---|
| Diagnostics | Basic Diagnostics, Loop Integrity |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Eşit Yüzde, Hızlı Açılış |
| Protection | IP65/IP67 |
| Basınç Değeri | 150 - 600psi |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Ürün adı | Glob valf BR 1c PRA astarlı ve DIN versiyonlu ve FLOWSERVE 520MD dijital valf konumlandırıcılı pnöma |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | BR 1c - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel vana |
| Ürün adı | Samson 3241 Fisher ile Pnömatik Kontrol Vanası 3582i Dijital Konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3222 Serisi |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Boyut | DN 15 ila DN 50 G ½ ila G 1 |
| Ürün adı | PN 10 - PN 40 basınç derecesi 3351DIN sürümü Flowsreve 3200MD konumlandırıcılı Pnömatik Globe vana |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3351 - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel vana |
| Ürün adı | rotork RC pnömatik valf aktüatörlü ve flowserve 3200MD valf konumlandırıcılı KOSO 300W kontrol valfi |
|---|---|
| modeli | Küresel Vana |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| İsim | Çin Pnömatik Kontrol Vanası Qquipped 3710 Pozisyonerli |
|---|---|
| modeli | 3710 |
| Marka | Balıkçılar |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğalgaz |
| boru | Bakır |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| Product name | China Pneumatic Control Valve Install Fisher FIELDVUE DVC2000 VALVE CONTROLER/POSITIONER Masoneilan 78-40 78-80 Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Fisher |
| Model | DVC2000 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |