| medya sıcaklığı | Yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, orta sıcaklık, normal sıcaklık |
|---|---|
| Histerezis | ≤0,3 % |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100 MA |
| İletişim protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Elektrik bağlantısı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Tip | Yüksek kapasiteli, yüksek hassasiyetli dijital pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Akış Hızı | Besleme/Egzoz Cv max 2,3 (yüksek akış); ≤0,3 (düşük akış) |
| Sertifikalar | Kendinden güvenli (Ex ia), patlamaya dayanıklı (Ex d), IP66/NEMA 4X |
| İletişim | DCS bağlantısı için 4-20mA, HART 7, USB, FDI sürücüsü |
| Çalışma Basıncı | 2,5-10,4bar (arıza donma 8bar, doğalgaz 6bar) |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 1/4 inç |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim Protokolleri | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Model numarası | Masoneilan 4700E/SVI2/SVI3 |
| Marka adı | Masoneilan |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| temperature of media | Medium Temperature, Low Temperature, High Temperature |
|---|---|
| Operational Pressure Range | Customized |
| Nominal diameter | DN250 to DN450 |
| Material | Aluminum, stainless steel |
| Packaging Details | Cardboard box + wooden box + filling material protection |
| Ortam sıcaklığı | -20 ~ +70℃ |
|---|---|
| Pnömatik bağlantılar | RC 1/4 veya NPT 1/4 |
| Hava temini | Maks. 7.0Bar (100psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS içinde |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Maksimum baskı | 6bar ,90psi |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |