| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Durum | Yeni |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Teşhis | Seyahat, baskı, tedarik izleme |
|---|---|
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Muhafaza derecesi | IP66/67, NEMA 4X |
| Dönme açısı | 0-90 ° veya 0-120 ° (döner vanalar için) |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular/Ahşap kasalar |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma Derecesi | IP66/IP67 |
| Güç kaynağı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila 85 ° C (-40 ° F ila 185 ° F) Standart |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik |
|---|---|
| Uygulama | Genel |
| Tek brüt ağırlık | 6.000 kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | SIL yetenekli |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| IP66 / NEMA 4X muhafazası | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |