| Giriş sinyali | 3-15 psi pnömatik veya 4-20 mA elektrik sinyali |
|---|---|
| Standart çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C, istek üzerine özel aralık mevcuttur |
| CV Maksimum Düşük Akış | ND 1/4" giriş 0,34 çıkış 0,34; ND 1/2" giriş 0,637 çıkış 0,79 |
| Besleme Bağlantısı | SA/CL-2 için ND 1/4", SA/CL-1 için ND 1/2" |
| Tedarik baskısı | 2,5 ila 7 bar |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Japonya |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Durum | Yeni |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Valf Boyutu | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Baskı uygulamak | 0.05-16 Bar |
| Uzunluk | 130-350mm |
| Yükseklik H1 | 335-540 mm |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya çift oyunculuk, başarısız güvenli; döner ve doğrusal |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |