| Teşhis | Seyahat, baskı, tedarik izleme |
|---|---|
| Konut malzemesi | Epoksi kaplamalı alüminyum alaşım |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| STEM Seyahat Aralığı | 10 - 100 mm (doğrusal vanalar için) |
|---|---|
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Kesinlik | Açıklığın <±% 0.5'i |
| Konut malzemesi | Epoksi kaplamalı alüminyum alaşım |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Tedarik Havası | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Hava çıkış kapasitesi | 60 m³/saat'e kadar (iki modüllü) |
| Koruma | IP66 |
| Ortam Sıcaklığı | -40 °C ila +85 °C |
| Konut | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| İletişim Protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 PSI |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Çıkış basıncı | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 °C ila +82 °C |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Tedarik baskısı | 30-150 psi (2,1-10,3 bar) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |