| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teşhis | Hayır |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Histerezis | < %0,1 |
| Döngü Göstergeleri | : Konum, sinyal ve alarmlar için LCD |
| İletişim Protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 PSI |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |