| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Ürün adı | SVI2 21123121 konumlandırıcılı ve 87/88 aktüatörlü Masonelian 21000 Serisi Glob Vanalar |
|---|---|
| Modeli | 21000 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| SHIPPING WAY | FedEx UPS Express DeliverFedEx DHI |
|---|---|
| Memory | ROM, Fram, FLASH MEMORY, Ram, Data Memory, I/O Memory, EPROM, EEPROM |
| I/O Number | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
| Type | PLC EtherCAT Coupler Module |
| Package | 100% Original Package |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
|---|---|
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Alt Tipi | Dijital |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Ürün adı | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Platformu | HART |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2-3 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | 99 |
| Marka adı | Spirax Sarco |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Çıkış Sinyali | Pnömatik (aktüatöre) |