| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21123111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21123111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-22123121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj Türü: Karton Kutusu/Fumigasyon Olmayan Ahşap Kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | Foxboro SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Konumlandırıcı |
| Ürün | pozisyoner |
| iletişim | HART İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Konumlandırıcı |
| Ürün | pozisyoner |
| iletişim | HART İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | pozisyoner |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |